ZAVEZA

O společnosti ZAVEZA consulting s.r.o.

Kvalita & jistota

Historie a vznik společnosti

Vznik společnosti Zaveza consulting s.r.o. se datuje k roku 2009. Primárním cílem a náplní bylo zastupování uchazečů ve veřejných zakázkách. Během krátké doby jsme podávali více než 300 nabídek ročně do veřejných zakázek z různých oborů (kancelářské potřeby, zemědělská a komunální technika, odpadové hospodářství, snižování energií, IT technologie, atd). V rámci podání nabídek jsme se zúčastnili i otevírání nabídek a během času jsme začali zjišťovat, že známe zákon lépe než sami zadavatelé a začali jsme se orientovat i na přípravu zadávací dokumentace a s tím souvisejících dokumentů.

Následně se v roce 2013 začali objevovat žádosti od našich spolupracujících firem, abychom jim pomohli s vyřízením dotační příležitosti a administrativně je zastupovali. Tímto jsme rozšířili naše portfolio o služby vyřizování dotací a zastupování zadavatelů ve veřejných zakázkách. Již od počátku bylo naším záměřem, aby časová i personální zátěž byla pro všechny klienty zcela minimální a tímto heslem se řídíme i nadále.

Neustálým rozvojem a vývojem dotačních příležitostí jsme v roce 2020 založili další společnost s názvem Zaveza grant s.r.o. Tato společnost poskytuje dotační poradenství zejména klientům, kteří nejsou plátci DPH, abychom jim nenavyšovali nezpůsobilé výdaje za naše služby.

Při zajišťování komplexních poradenských služeb Vám garantujeme spolupráci s prvotřídními odborníky, kteří mají bohaté zkušenosti v daném odvětví. Naším cílem je budovat dlouhodobé vztahy s našimi klienty, proto ke všem projektům přistupujeme se stejnou pečlivostí a důležitostí.

“Naším cílem je budovat dlouhodobé vztahy s našimi klienty, proto ke všem projektům přistupujeme se stejnou pečlivostí a důležitostí.”